Svět z kostiček se změnil...

20. července 2015 v 22:11 |  Reálie
Pojďme se podívat, co se to vlastně stalo...

MINECRAFT...MINECRAFT....MINECRAFT....

Svět plných kostiček... Malí obyvatelé, malá zvířátka a počet kroků domů se lehce spočítá, protože země je rozdělená na kostičky, které jsou viditelné. Sekání dřeva nebo kutání v dolech? Dřevorubci nebo dělníci vědí přesně, kam zasáhnout, aby se zbortil celý strom, co nejrchleji, protože vidí kostičky! Ovšem tu číhá mnoho nebezpečí, jako jsou zombící, divoká zvěř, draci, netvoři a tak dále. Ale všechno vylézá především v noci, přes den je celkem bezpečno.Jenže jednoho dne se stalo něco nevídaného. Svět kostiček se začal měnit. Nebezpečí číhalo za kždým rohem a to i na denním světle. Zem se zčala třást a spoustu budov bylo zničeno. Malí obyvatelé Minecraftu se začali obávat o svoje životy. Téměř nikdo nevylézal ze svých úkrytů. A na jednom místě byl otevřený portál a začali přicházet obři. Nikdo z Minecraftu nevěděl, co jsou zač. Hodní nebo zlí? Stále byli ukrytí.

Do světa kostiček vstoupil člověk - VY. Jak? To já nevím, to je VÁŠ příběh. Ale jedno je jisté: Někde na světě mezi lidmi existuje jistý portál, který přenáší do jiné dimenze. Tentokrát do světa kostiček, který potřebuje VAŠÍ pomoc! Když se tam dostáváte, sami též netušíte, co se to děje. Připadáte si v novém světě jako obři. Mohli byste hned všechno zničit a vysmát se tomu podivnému světu, ale při přenesení se vám objeví minipřiručka "Jak přežít" ve vaší kapse. Hned první úvodní věta zní: Pokud se pokusíte jen náznakem či myšlenkou zničit náš svět, budete zatraceni v pekle. Pokud se odtud chcete dostat, musíte se nejprve zmenšit a dále bojovat o holý život a až budete mít dostatek zkušeností a sil, porazit našeho největšího netvora v říši, který zachrání nás tak i vás. Jak se zmenšit? Stačí vyslovit 3x za sebou slovo "kostičky." A tak i většina z vás učinila. Ten, kdo se tomu smál, zůstal v kostičkovém pekle, kde je to opravdu zlé a už nikdy nebude vysvobozen. Je poslán za netvorem bez jakýchkoliv zkušeností, kde trpí.

BOJ O TVŮJ ŽIVOT
 • přišel jsi sem bez ničeho
 • máš spoustu vzpomínek, které ti možná zachrání život
 • byl jsi vybrán záměrem nebo omylem? To zjistíš později
 • každý při přenesení obdržel zvláštní schopnosti a umí zacházet s magií, ale jen jedno kouzlo umíš nazpaměť
 • rozhlédni se kolem. Kde se nacházíš? V lese, na pláži, v horách? Každý biom je něčím zvláštní. Přečti si příručku
 • prohledej si kapsy, nemáš ještě něco s sebou od portálu?
 • Máš žízeň? Máš hlad? Jseš unavený? Jseš zraněný? Hledej v příručce, jak se naučit lovit nebo jak se pořádně vyspat
BOJ S PŘÍŠERAMA A TAK DÁL
 • máš pocit, že zrovna nejsi sám? radši buď ve střehu, nebezpečí je všude!
 • vidíš králíka? Dej pozor na to, aby to byl skutečně jen králík! Svět se změnil
 • Nikoho nevidíš a máš pocit, že si můžeš lehnout v lese na zem nebo si jít jen tak zaplavat? Tak to teda NE! na 99% do hodiny zemřeš
 • potkal jsi človíčka? z kostiček či bez kostičky, buď opatrný!
 • vidíš příšery? zombíky? Radši uteč než si tě všimnou, pokud nejsi dostatečně vyzbrojen a vycvičen!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama