Postavy v pekle

20. července 2015 v 22:23 |  Postavy
Tyto postavy jsou zatraceni. Byli to normální lidé, tak jako jste vy. Ale nevěřili městečku Minecraftu a proto skončili tam, kde skončili. Bohužel pro vás se mohou stát nyní hrozbou. Občas vylezou na povrch a lákají vás svými jemnými hlásky k sobě. Pro vás je to velice lákavé a jen málokdo odolá. Na první pohled se chovají normálně, jako ostatní. A mají své domácí mazlíčci, jako jsou například zajíci. Proto si dávejte pozor, zda je to váš přítel nebo nepřítel. Tito lidé a zvířata jsou posedlí démonem pekla. Proto je lepší chodit ve více lidech, aby vás od hlasu odpoutali. A za žádnou cenu nechtějí, aby Minecraft byl zachráněn. Lze si postavy vzít a hrát za ně. Nejsou časově náročné, protože nevychází z pekla tak často.Jméno: Aaron Archer
Schopnosti: kdykoli na vás může spadnout strom v jeho přítomnosti, protože pouhým jedním máchnutím sekery ve vzduchu ovládá stromy. Někdy je jednoduše poseká, jindy jim dá příkaz, aby vás chytily jeho kořeny a odvlekly tak do pekla. A spoustu dalšího, prostě si dávejte pozor na stromy.
Jak často vychází: pokaždé, když někdo spí na stromě. Jinak vychází dvakrát do týdne a jen za světla.
FC: Chris Pratt


Jméno: Aston Weston
Schopnost: neviditelný. Myslíte si, že jste sami? Jste si tím opravdu tak jistí?
Jak často vychází: hodněkrát, ale jen jako přízrak, kterého lidi nevidí. Jako člověk nevychází skoro vůbec. Jen, když má náladu.
FC: Ryan Gosling


Jméno: Robert Lock
Schopnost: okouzlující. Každá žena mu podlehne, každá se do něj zamiluje, pouze v okamžiku, kdy ho vidí. Pak si na nic nevzpomíná. V tu chvíli žena neumí říkat NE. Se vším souhlasí, co řekne. Ale pořád se může zachránit, když alespoň na chvíli odejde na záchod, protože nebude vědět proč tam je a bude mít nutkání rychle odejít pryč. I když ho znovu uvidí, jeho schopnost už dál nepůsobí.
Jak často vychází: pokaždé, když vidí krásnou ženu, která se mu líbí. Ale často zkejsne u televize u romantického filmu.
FC: Charlie Hunnam


Jméno: Jennifer Fish
Schopnost: dokáže změnit počasí. Nacházíte se zrovna na pláži? A divíte se, proč najednou začalo sněžit a vy nemáte s sebou žádné teplé oblečení? No to vás asi přišla navštívit Jennifer. A když už máte pocit, že umíráte, ona se zjeví a vy slyšíte ten její hlásek. Chcete s ní odejít, ale pak si všimnete, že už nesněží. Nepřijde vám to divné?
Jak často vychází: Jen tehdy, když někde prší nebo sněží. Protože jedině tak dokáže ovládat počasí. Vlastně může kdykoliv vyvolat bouřku s větrem, ale to se asi nikdy nezjeví.
FC: Kendall Jenner
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama