Mise

21. července 2015 v 20:31 |  Hra
Svět Minecraft pro vás chystá i Mise! Mise bude mít omezenou kapacitu hráčů. Pokud není jen pro jednoho, doporučuje se pak chodit společně s přihlášenými. Sami byste to pak asi nezvládli, Minecraft není hloupý. Má pro vás nachystáno několik typů.

  1. Jednorázová mise - mise bude vydána v nějaký den (ohlášena na blogu) a bude se muset splnit do určitého data. Po skončení dostáváte více zkušeností než v misi volné
  2. Volná mise - někdy bude tato mise vydána a kdokoliv se k ní může přihlásit a kdykoliv jí může splnit - méně zkušeností, ale lehčí obtížnost.
Dále se mise dělí na:
  • Zabití - máte určitý cíl někoho zabít - samozřejmě si budete muset projít dlouhou cestou, než se dostanete k cíli, většinou cíl bude nějaká menší nestvůra nebo kanibal - to co Minecraft považuje za jeho hrozbu - rozhodně vás nenechá zabíjet jeho divokou zvěř, to nečekejte!
  • Hledání - jednodušší mise, vhodná pro nováčky. Dostanete seznam věcí, které máte najít. Plníte různé úkoly, abyste zjistili, kde se daný předmět nachází. Některé předměty vám poté budou ponechány - náhodné vylosování
  • Záchrana - někdo někde uvízl, spadl, topí se... Vy to nevíte, ale Minecraft to ví! Vezměte si potřebné věci a uhánějte někoho zachránit. Většinou jednorázová, pokud dané zvíře, postava nebude včas zachráněna, budou vám ubrány body zkušeností. Pokud si misi nikdo nevezme, Minecraft bude postižen a vy budete nést následky. Všichni!
  • Výprava - ouha, několika denní výprava neznámo kam. Proč? To nikdo neví, to zjistíte až potom. Nevíte nic, kam jdete, co vás tam čeká. Odměna? Boss? Asi nejtěžší mise ze všech, nejvíc zkušeností a pro více lidí na 100% !
  • Obrana - Někdo je napaden. Nějaká budova obklíčena zombíky. Městečko nebo vesnice v ohrožení. Vezměte lidi a běžte bránit! Pokud selžete, budou vám ubrány body zkušeností. Pokud si misi nikdo nevezme, Minecraft bude postižen a vy budete nést následky. Všichni!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama